ВИГОТОВЛЕННЯ НЕОНОВИХ НАПИСІВ І ВИВІСОК

Ми проходимо із замовником усі етапи роботи – візуалізація, дизайн-макет, виготовлення, доставка, складання та монтаж. Матеріали закуповуємо під конкретно розрахований обсяг без перевитрати та великих запасів, ми впевнені у якості та високій продуктивності нашого обладнання та у кваліфікації наших співробітників.

Попит народжує пропозицію – то це про нас.

Неонова вивіска у всій красі, найскладніша, найяскравіша, найкреативніша, особлива, термінова… Можна довго перераховувати запити та побажання клієнта, головне, ми готові зараз їх реалізовувати.

Наше виробництво робить неонову вивіску якісно та швидко. Розроблено схеми поєднання неону з різними матеріалами як акрил, композит, ПВХ, дерево та навіть метал.

Ви не зможете купити готову неонову вивіску у нас. Ми не штампуємо шаблони! Лише індивідуальний підхід!

Неонові вивіски, що це? Це сучасний стиль виділення імені Вашого бізнесу серед інших. Це яскравий вид зовнішньої реклами, гідний конкурувати із класичними вивісками. В основі холодний неон – світлодіодна стрічка в кольоровому гнучкому корпусі, і міцний матеріал, у пази якого прокладається неон. Готовий виріб підключається до мережі через блок живлення.

Стало модно замовляти неонову вивіску, напис, логотип або фігурки в інтер’єр спальної кімнати як нічник, салони краси, кафе, кав’ярні, клуби, також яскраво виражають назву магазину.

 

Працюємо за будь-якою формою оплати.

РОЗРАХУНОК ВАРТІСТЬ ПІСЛЯ УГОДИ МАКЕТУ-ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Безкоштовний дизайн!

Зв'язатися з нами:

Наші роботи

Action Event Company